Als je “fouten” ziet (of iemand vergeten) mail me dan even; menke.smit@gmail.com
Kwart triathlon Anna Paulowna 2019
Pos Naam Loop1 Wis1 Fiets NaFiets Wis2 Loop2 Totaal Punten
1 Arie van der Lee 00:28:09 00:01:09 00:58:09 01:27:26 00:00:30 00:20:42 01:48:38 100
2 Rene Hoep 00:27:00 00:00:52 01:02:55 01:30:46 00:00:41 00:18:10 01:49:35 98
3 Emiel van Tongerlo 00:27:09 00:00:53 01:01:29 01:29:29 00:00:40 00:21:27 01:51:36 94
4 Henk Elbertsen 00:29:21 00:00:57 00:59:37 01:29:54 00:00:43 00:21:13 01:51:49 94
5 Job Biersteker 00:30:46 00:00:54 01:00:03 01:31:42 00:00:40 00:21:04 01:53:24 90
6 Selco Bos 00:30:37 00:01:38 01:04:28 01:36:42 00:01:20 00:21:48 01:59:49 78
7 Robert Jan Bood 00:30:07 00:01:02 01:04:33 01:35:41 00:01:00 00:24:06 02:00:47 76
8 Jos Smit 00:31:30 00:01:03 01:05:08 01:37:40 00:00:36 00:23:04 02:01:19 75
9 Joost van Weelderen 00:31:38 00:01:20 01:05:09 01:38:06 00:00:45 00:23:05 02:01:55 73
10 Tjalf Pieter Hek 00:29:21 00:00:59 01:07:40 01:37:59 00:00:46 00:29:06 02:07:51 62
11 Ron Burger 00:35:20 00:01:26 01:06:10 01:42:55 00:01:10 00:25:06 02:09:10 59
12 Glenn Vaars 00:32:33 00:01:42 01:10:32 01:44:46 00:00:55 00:23:40 02:09:21 59
13 Jan Duijzer 00:34:24 00:02:30 01:04:23 01:41:16 00:01:30 00:28:11 02:10:56 55
14 Niels Schepers 00:33:04 00:01:19 01:12:44 01:47:06 00:00:52 00:23:34 02:11:31 54
15 Mark Elbertsen 00:31:11 00:01:11 01:05:30 01:37:51 00:00:57 00:33:17 02:12:04 53
16 Erik Leibbrand 00:32:25 00:01:15 01:14:58 01:48:37 00:00:57 00:22:57 02:12:30 52
17 Andre Van der ploeg 00:36:50 00:01:53 01:06:39 01:45:21 00:01:52 00:25:40 02:12:52 52
18 Dennis Van der veen 00:32:49 00:01:58 01:10:47 01:45:34 00:01:34 00:26:31 02:13:38 50
19 Frans Verhorst 00:35:01 00:01:50 01:11:00 01:47:50 00:01:04 00:25:08 02:14:02 49
20 Luuk Bos 00:35:54 00:01:44 01:10:57 01:48:33 00:01:34 00:27:18 02:17:25 42
21 Andre Pijnacker 00:35:38 00:01:19 01:13:30 01:50:26 00:01:00 00:28:39 02:20:04 37
22 Richard Huisman 00:37:34 00:01:54 01:11:23 01:50:50 00:01:53 00:28:47 02:21:29 34
23 Richard Beeke 00:38:28 00:01:34 01:15:11 01:55:12 00:01:09 00:25:37 02:21:57 33
24 Jim Duell 00:35:55 00:01:47 01:13:07 01:50:48 00:03:09 00:34:16 02:28:13 25
25 Stefan Schaap 00:40:14 00:01:28 01:18:12 01:59:52 00:00:58 00:31:17 02:32:07 25
Dames
Pos Naam Loop1 Wis1 Fiets NaFiets Wis2 Loop2 Totaal Punten
1 Marianna Hoekstra 00:35:53 00:01:44 01:09:41 01:47:18 00:00:51 00:26:36 02:14:43 100
2 Eline Rampen 00:36:09 00:01:51 01:12:50 01:50:49 00:00:54 00:25:28 02:17:11 95
3 Claudia Geldermans 00:35:54 00:01:44 01:13:56 01:51:33 00:01:36 00:25:38 02:18:46 92
4 Renee Woutering 00:38:35 00:02:01 01:13:02 01:53:37 00:00:58 00:27:34 02:22:08 85
5 Connie van der Lee 00:39:21 00:02:04 01:13:36 01:55:00 00:01:25 00:26:41 02:23:05 83
6 Natascha Binnewijzend 02:28:00 73
7 Jenneke Satter 00:42:32 00:01:20 01:16:42 02:00:32 00:01:24 00:32:33 02:34:28 61
8 Rita Spoor 00:42:17 00:01:55 01:25:23 02:09:34 00:01:11 00:32:37 02:43:21 43
9 Monique Vieveen 00:46:35 00:01:59 01:22:19 02:10:52 00:01:53 00:33:02 02:45:46 38
10 Martine Wilms 00:48:39 00:01:53 01:23:51 02:14:23 00:01:45 00:34:44 02:50:51 28