Als je “fouten” ziet (of iemand vergeten) mail me dan even; menke.smit@gmail.com
De tijdwaarneming heeft z’n uiterste best gedaan zoveel mogelijk tussentijden te noteren (wat helaas bij sommigen niet gelukt is), maar alle  eindtijden zij wel correct!!!                        (voor eigen tussen tijden hoef je me niet te mailen)                                                               Alle medewerkers erg bedankt voor jullie inzet.
AchtsteTriatlon Oude Veer 11-8-2019 Heren
Plaats Naam zwemtijd 1e R fiets 2e R fiets 3e R fiets fiets tijd looptijd eindtijd punten
1 Emiel v Tongerlo 0:03:56 0:12:51 0:12:01 0:11:54 0:36:46 0:19:42 1:00:24 100
2 Arie vd Lee 0:04:25 0:12:52 0:11:45 0:11:34 0:36:11 0:20:22 1:00:58 98
3 Henk Elbertsen 0:00:00 0:17:53 0:12:21 0:14:38 0:44:52 0:18:43 1:03:35 90
4 Job Biersteker 0:00:00 0:18:12 0:12:18 0:03:26 0:33:56 0:30:12 1:04:08 89
5 Marc Hulzebos 0:00:00 0:17:38 0:11:55 0:11:56 0:41:29 0:22:57 1:04:26 88
6 Jordy vd Rijst 0:00:00 0:18:15 0:13:07 ########## 0:00:00 1:06:25 1:06:25 82
7 Mark Elbertsen 0:00:00 0:18:17 0:13:35 ########## 0:00:00 1:08:50 1:08:50 75
8 Sieme Smit 0:05:09 0:15:09 0:13:45 ########## ######### 1:08:56 1:08:56 BM
9 Twan Pormes 0:06:00 0:15:33 0:14:36 0:15:01 0:45:10 0:19:15 1:10:25 BM
10 Danny Pormes 0:04:15 0:15:47 ########## 0:00:00 ######### 1:10:33 1:10:33 BM
11 Hessel Kruijer 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 1:10:44 1:10:44 69
12 Glenn Vaars 0:03:42 0:16:15 ########## ########## ######### 1:10:46 1:10:46 69
13 Andre Pijnacker 0:00:00 0:21:01 ########## 0:00:00 0:00:00 1:12:20 1:12:20 64
14 Don Beukers 0:00:00 0:20:30 0:14:47 0:15:30 0:50:47 0:22:24 1:13:11 BM
15 Jan Duijzer 0:07:30 ######### 0:35:46 0:13:32 0:41:48 0:23:57 1:13:15 61
16 Jim Duell 0:00:00 0:22:44 0:14:34 0:14:41 0:51:59 0:23:46 1:15:45 54
17 Richard Huisman 0:03:53 0:16:09 0:15:09 0:15:32 0:46:50 0:25:17 1:16:00 53
18 Erik Leibrand 0:00:00 0:22:55 0:14:23 0:14:41 0:51:59 0:25:12 1:17:11 50
19 Frans Verhorst 0:00:00 0:00:00 0:37:34 0:16:05 0:53:39 0:23:36 1:17:15 49
20 Jacco vd Werff 0:00:00 0:00:00 0:38:05 0:15:05 0:53:10 0:25:56 1:19:06 BM
21 Richard Beeke 0:00:00 0:22:17 0:15:51 0:15:41 0:53:49 0:26:15 1:20:04 41
22 Wouterv Onzenoort 0:00:00 0:22:57 0:15:32 0:15:40 0:54:09 0:27:33 1:21:42 BM
23 Remco Davids 0:00:00 0:00:00 0:39:10 0:15:37 0:54:47 0:27:26 1:22:13 35
24 Sander Maat 0:00:00 0:23:48 0:15:22 0:15:37 0:54:47 0:29:32 1:24:19 BM
25 Harry Kraak 0:06:47 0:19:00 0:17:12 0:16:10 0:52:22 0:27:30 1:26:39 BM
26 Chris Vermeulen 0:06:16 0:19:32 0:17:21 0:16:36 0:53:29 0:28:53 1:28:38 BM
27 Joey Alders 0:00:00 0:27:45 0:17:34 0:16:44 1:02:03 0:29:35 1:31:38 BM
Dames
Plaats Naam zwemtijd 1e R fiets 2e R fiets 3e R fiets fiets tijd looptijd eindtijd punten
1 Maranna Hoekstra 0:05:02 0:14:21 0:13:32 0:13:43 0:41:36 0:24:02 1:10:40 100
2 Audrey Breur 0:00:00 0:21:03 0:14:20 0:14:42 0:50:05 0:23:31 1:13:36 BM
3 Serina Schouwenaar 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 1:14:15 1:14:15 BM
4 Claudia Geldermans 0:05:54 0:17:43 0:15:30 0:15:43 0:48:56 0:23:57 1:18:47 76
5 Jenneke Satter 0:05:15 ######### 0:36:33 0:15:35 0:46:53 0:28:39 1:20:47 70
Duo’s, Trio’s, alleen zwemmen
Plaats Naam zwemtijd 1e R fiets 2e R fiets 3e R fiets fiets tijd looptijd eindtijd
1 Renate/Marieke/Ilona 0:04:09 0:14:04 0:15:25 ########## ######### 1:10:54 1:10:54
2 Cora/Johan 0:04:12 0:13:31 0:13:20 ########## ######### 1:12:25 1:12:25
3 Cor/Niels 0:04:25 ######### 0:00:00 0:00:00 ######### 1:19:59 1:19:59