Als je “fouten” ziet ( of iemand vergeten) mail me dan even; menke.smit@gmail.com

Achtste triathlon Langedijk 2019
Plts Naam Woonplaats Cat Zwem Wis1 Fiets Wis2 Loop Totaal Punten
1 Rene Hoep BREEZAND M 00:09:20 00:00:44 00:27:13 00:00:42 00:19:17 00:57:13 100
2 Henk Elbertsen BREEZAND M 00:08:59 00:00:49 00:26:56 00:00:46 00:20:26 00:57:54 98
3 Jos Smit BREEZAND M 00:08:57 00:01:09 00:27:06 00:00:40 00:21:26 00:59:16 94
4 Jordy van der Rijst DEN HELDER M 00:09:44 00:01:01 00:27:36 00:00:40 00:20:28 00:59:28 93
5 Job Biersteker DEN HELDER M 00:10:09 00:00:46 00:26:42 00:00:45 00:21:47 01:00:06 91
6 Mark Elbertsen SCHAGEN M 00:08:49 00:00:44 00:28:46 00:00:43 00:22:55 01:01:55 86
7 Glenn Vaars OBDAM M 00:08:00 00:01:10 00:29:15 00:00:51 00:22:57 01:02:11 85
8 Ron Hoekstra WIERINGERWAARD M 00:10:21 00:01:10 00:26:46 00:00:50 00:24:07 01:03:11 82
9 Selco Bos T ZAND M 00:12:28 00:01:19 00:28:35 00:01:03 00:21:32 01:04:54 77
10 Joost van Weelderen BREEZAND M 00:11:27 00:00:52 00:28:38 00:00:51 00:23:48 01:05:35 75
11 Andre van der Ploeg ANNA PAULOWNA M 00:09:14 00:01:24 00:29:31 00:01:22 00:24:24 01:05:52 74
12 Frans Verhorst JULIANADORP M 00:11:16 00:01:28 00:30:18 00:01:00 00:23:03 01:07:04 70
13 Dennis van der Veen BREEZAND M 00:12:45 00:01:26 00:28:16 00:01:10 00:23:31 01:07:06 70
14 André Pijnacker BREEZAND M 00:11:29 00:01:06 00:29:59 00:00:45 00:25:14 01:08:32 66
15 René van Geel BREEZAND M 00:11:40 00:01:08 00:30:08 00:00:53 00:25:01 01:08:48 65
16 Stefan Schaap ANNA PAULOWNA M 00:11:27 00:01:15 00:30:40 00:00:53 00:25:01 01:09:15 64
17 Jan Duijzer BREEZAND M 00:15:23 00:01:58 00:27:53 00:01:15 00:23:34 01:10:01 62
18 Tim Slijkhuis SCHAGEN M 00:12:06 00:01:28 00:31:07 00:01:00 00:25:23 01:11:02 59
19 Remko Davids BREEZAND M 00:10:24 00:01:51 00:30:46 00:01:01 00:27:25 01:11:26 57
20 Niels Schepers BREEZAND M 00:16:44 00:01:30 00:32:52 00:01:06 00:23:10 01:15:20 46
21 Dik Weijers OUDESLUIS M 00:12:39 00:01:45 00:30:29 00:01:08 00:30:51 01:16:51 41
Dames
Plts Naam Woonplaats Cat Zwem Wis1 Fiets Wis2 Loop Totaal Punten
1 Renée Woutering ANNA PAULOWNA V 00:08:41 00:00:51 00:29:28 00:00:41 00:25:18 01:04:57 100
2 Marianna Hoekstra WIERINGERWAARD V 00:10:34 00:01:06 00:28:42 00:00:46 00:24:40 01:05:46 98
3 Eline Rampen BREEZAND V 00:12:07 00:01:00 00:31:05 00:00:48 00:24:05 01:09:02 88
4 Jenneke Duijzer-Satter BREEZAND V 00:12:05 00:01:13 00:31:50 00:00:57 00:28:49 01:14:52 70
5 Claudia Geldermans DEN HELDER V 00:12:35 00:01:26 00:34:06 00:00:54 00:26:34 01:15:32 68
6 Rita Spoor ANNA PAULOWNA V 00:12:17 00:01:15 00:32:38 00:00:52 00:28:47 01:15:47 68
7 Monique Vieveen ANNA PAULOWNA V 00:11:45 00:01:42 00:33:22 00:01:07 00:31:52 01:19:46 56